
Адаптер PCE, 400 В, 16 А, IP44, 1 розетка CEE 16 А, 5-полюсна, 2 розетки 16 А (230 В) 6054342
5 794 ₴
- В наявності
- Код: 6054342
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

16A CEE-розгалужувач з фазоінвертором

Характеристики продукту
- IP44

Опис
Портативний пластиковий розподільник типу ST.ANTON. Входи: 1 штекер CEE 16 A 5-полюсний 400 В, з фазоінвертором. Вихід:
1 розетка CEE 16A 5-полюсна 400V без запобіжника та 2 розетки із заземленням 16A 250V IP44 без запобіжника. Розгалужувач готовий до використання.
1 розетка CEE 16A 5-полюсна 400V без запобіжника та 2 розетки із заземленням 16A 250V IP44 без запобіжника. Розгалужувач готовий до використання.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,550 кг |
| Виходи | 1 х 16 А 5-полюсна розетка CEE; 2 х 16 А (230 В) уземлені розетки |
| Входи (CEE Splitter) | Фазоінвертор вилка CEE 16 А 5-контактний |
| Довжина виробу | 195 мм |
| Кількість заземлених розеток | 2 |
| Номінальна вхідна напруга | 400 В |
| Номінальний вхідний струм | 16 А |
| Роз'єм А | Роз'єм CEE, фазовий інвертор, 16 А, 5 контактів |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип продукту | Дистриб'ютор електроенергії в Центральній і Східній Європі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 794 ₴



