
Розподільний щит STECKY 400 В I

Характеристики продукту
- IP44

Опис
Корпус виготовлений зі спеціального, дуже стійкого до ударів пластику. Він має кріплення для кабелю та металеву ручку з порошковим покриттям.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи (CEE Splitter) | Роз'єм CEE 16 A 5-контактний. Заземлений роз'єм. |
| Вміст | 1 шт. |
| Входи | 1 вилка CEE 16 А, 5-контактна |
| Довжина кабелю | 2,00 мм |
| Кількість заземлених розеток | 4 |
| Номінальна вхідна напруга | 400 В |
| Номінальний вхідний струм | 16 А |
| Роз'єм А | Роз'єм CEE 16A, 5-контактний |
| Сертифікат | Соответствует DIN VDE 0620-1, ICE 60309, EN 60439-4, DIN VDE 0282-4. |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H07RN-F 5G 2,5 мм2 |
| Ширина вироби | 22 см |
| висота продукту | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 051 ₴



