
Нитка Bambu Lab PA6-CF - 1,75 мм 1 кг - в комплекті з багаторазовою котушкою - чорна 6054884
7 385 ₴
- В наявності
- Код: 6054884
Опис продукту: Нитка Bambu Lab PA6-CF - 1,75 мм 1 кг - в комплекті з багаторазовою котушкою - Чорна
Bambu Lab PA6-CF чорного кольору – це філамент на основі нейлонуPA6 з вуглецевим волокном, що пропонує дуже добрі механічні властивості. Він характеризуєтьсяпідвищена жорсткістьіміцність на вигину сухому стані, а також виняткову термостійкість до 186°C. Він ідеально підходить для друку технічних компонентів, таких як ручки, механічні деталі та несучі конструкції. Завдяки додаванню вуглецевого волокнамоделі мають підвищену стійкість до вібрацій та ударівДля найкращих результатів філамент потребує принтера із закритою камерою та попереднього сушіння.RFID-технологія, що дозволяє автоматичне налаштування параметрів у системі AMS, усуваючи необхідність ручного налаштування. Діаметр нитки розжарювання становить1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює1 кг.
Наша пропозиція також включає 3D-принтери та аксесуари від Bambu Lab - перевірте!
Нитка Bambu Lab PA6-CF - 1,75 мм 1 кг - в комплекті з багаторазовою котушкою - чорного кольору.
Зразки відбитків з використанням філаментів Bambu Lab PA6-CF.
Властивості філаменту PA6-CF
- Армування вуглецевого волокнапідвищена стійкість до механічних навантажень
- Висока жорсткість і міцністьідеально підходить для несучих та конструкційних елементів
- Стійкість до вібрацій та ударів: забезпечує довговічність у складних умовах
- Висока термостійкістьвитримує температури до 186°C
- Легка постпродакшнможливість просочення поверхні водонепроникними покриттями
- Багаторазова котушкаекологічне та зручне рішення
- Сумісність з AMSавтоматичне розпізнавання параметрів системою RFID
Примітки щодо використання
- Форсунки діаметром 0,2 мм несумісні, а форсунки з нержавіючої сталі не рекомендуються.
- Філамент сумісний із системою AMS, але не підтримує AMS Lite.
- Перед використанням нитку необхідно ретельно висушити.
Подбайте про довкілля з Bambu Lab
Спеціально розроблена котушка Bambu Lab дозволяє багаторазове використання змінних філаментів. Ці філаменти не тільки доступні за ціною, але й усувають потребу в одноразових котушках, які зазвичай потрапляють у смітник після використання матеріалу. Обираючи змінні філаменти, ви робите значний внесок у турботу про наше довкілля!
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 260°C до 290°C |
| Температура столу | Від 80°C до 100°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
| Технічні характеристики філаменту PA6-CF | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | PA6-CF |
| Колір | Чорний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | ±0,03 мм |
| Швидкість друку | < 100 mm/s |
| Термічний опір | 186°C |
| Щільність | 1,09 г/см3 |
| Котушка | Багаторазовий |
| Розміри золотника | 200 х 67 мм |
| Маса | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 7 см |
| Властивості ниток | З використанням вуглецевого волокна |
| Нитка — матеріал | PA6 CF |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 7 385 ₴
