Опис продукту: електричний привід з потенціометром LA10P 500 Н 13 мм/с 12 В - хід 10 см
Електричний привід з живленням від 12 Впотенціометр, що дозволяє зчитувати положення у вигляді аналогової напруги. Висув пристрою становить 10 см, а максимальнавантажопідйомність 500 НПривід працює зшвидкість 13 мм/сВін має клас захисту IP65. LA10P захищений від перевищення максимальної дальності висування кінцевими вимикачами.
Електричний привід LA10P 500 Н 13 мм/с 12 В - подовження 10 см.
Як і у випадку з двигунами постійного струму, напрямок обертання змінюється шляхом зміни полярності. |
Електричний привід LA10P 500 Н 13 мм/с 12 В. Також доступні інші типи лінійних приводів.
Застосування лінійного приводу LA10P 500 N
- Компоненти промислової автоматизації
- Моторні транспортні засоби, зокрема для регулювання висоти кришки
- Домашня автоматизація як регулятор нахилу вікон та дверей
- Фотоелектричні установки
- Елементи сільськогосподарських та промислових машин
Технічні характеристики приводу LA10P 12V
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 12В постійного струму |
| Швидкість | 13 мм/с |
| Максимальна міцність | 500 Н (50 кг) |
| Робочий цикл | 25% |
| Довжина подовження S | 100 мм |
| Загальна довжина в складеному стані Lmin | 246 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Безпека | Кінцеві вимикачі |
Надійний електричний привод для промислових і автомобільних систем автоматизації
Електричний привод LA10P 500N 13мм/с 12В з потенціометром - подовжувач 10смбуде використовуватися в системах промислової автоматизації, в тому числі як привод для сільськогосподарських і виробничих машин. Він також ідеально підходить для відкривання дверей і вікон, регулювання положення панелей у фотоелектричних установках і в автомобілях для контролю положення заслінок.
Привід оснащений кінцевими вимикачами тапотенціометр 12 ВДвигун з потужним редуктором дозволяє створювати зусилля 500 Н (що перекладається у здатність піднімати вагу 51 кг).
Розміри приводу LA10P - подовження 10 см.
Пристрій має кінцеві вимикачі.
Збірка та розміри
Мінімальна довжина приводу (тобто коли поршень повністю втягнутий у корпус) становить 246 мм. Максимальний хід становить 100 мм, а діаметр корпусу — 20 мм. Привід не слід експлуатувати з робочим циклом більше 25%.
Швидкість руху приводу становить 13 мм/с, а це означає, що поршень може пройти весь свій хід менш ніж за 8 секунд. Вбудований потенціометр дозволяє здійснювати високоточний моніторинг положення поршня в режимі реального часу.
Схема розпіновки потенціометра
Потенціометр, що використовується в приводі LA10P, маєтри відведення, які слід підключити згідно зі схемою нижче.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,009 кг |
| Мотор — подовжувач | 10 см |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Ширина паковання | 34,5 см |
| глибина паковання | 5,3 см |
- Ціна: 7 125 ₴




