
Шлицьова викрутка Wiha 302 00691, ширина леза: 3,5 мм, довжина наконечника: 100 мм 6057834
720 ₴
- Під замовлення
- Код: 6057834
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Застосування: Спеціально для використання в сухих місцях.
- Дизайн: Високоякісні інструменти в практичній сумці для інструментів. Розміри сумки: приблизно 31 x 24 x 4 см.
- Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування.
- Лезо: Високоякісна хром-ванадієво-молібденова сталь, загартована, матово-хромована. Лезо Wiha ChromTop® гарантує максимальну стабільність розмірів.
- Стандарти: DIN ISO 2380. DIN ISO 8764.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 |
| Довжина виробу | 204 мм |
| Довжина ручки | 104 мм |
| Застосунок | для електриків |
| Розміри ручки | (Д x Ø) 100 x 23 мм |
| Специфікація матеріалу | Лезо виготовлене із загартованої й хромованої високоякісної хромо-ванадієво-молібденової сталі. |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| Ширина леза | 3,5 мм |
| діаметр леза | 3,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
