
Шлицьова викрутка Wiha 3201 slimFix 35446 VDE Ширина леза: 3,5 мм Довжина наконечника: 100 мм 6057837
785 ₴
- В наявності
- Код: 6057837
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Викрутка Schlitz VDE

Характеристики продукту
- Вузький хвостовик
Опис
Конічний хвостовик та рівномірна й міцна захисна ізоляція дозволяють працювати з гвинтами або пружинними затискачами з глибшим кріпленням.
Характеристика
- Лезо виготовлене з високоякісної загартованої та окисленої хром-ванадієво-молібденової сталі
- Безпосередньо на лезі є вбудована захисна ізоляція
- Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування
- Дозволяє працювати на проводах під напругою (до 1000 В змінного струму).
Комплект поставки
- Лезо виготовлене з високоякісної, загартованої та полірованої хром-ванадієво-молібденової сталі • Міцна та рівномірна ізоляція леза • Ергономічна багатокомпонентна рукоятка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування • Дозволяє працювати на проводах під напругою (до 1000 В змінного струму).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізольований | істинний |
| Ваги | 0,0343 кг |
| Довжина кінчика | 100 мм |
| Загальна довжина | 204 м |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розміри | (Д x Ш x В) 204 x 20,50 x 2,50 мм - |
| Сертифікат | DIN 7437/DIN 5264/DIN ISO 2380/IEC 60900:2004 |
| Специфікація матеріалу | Хромо-ванадієва молібденова сталь, наскрізне загартування, оксидована |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| Ширина леза | 3,5 мм |
| діаметр ручки | 23 мм |
| стандарт EN | EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴



