
Шлицьова викрутка Knipex VDE 98 20 30, ширина леза: 3 мм, довжина наконечника: 100 мм 6057839
662 ₴
- В наявності
- Код: 6057839
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Викрутка шліцьова Knipex VDE 98 20 30
Характеристики продукту
Опис
Ергономічно оптимізована двокомпонентна ручка для легкої та безпечної для рук передачі зусилля. Нековзне покриття. Хром-ванадієво-молібденова сталь.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ергономічно оптимізована двокомпонентна ручка для легкого та безпечного перенесення зусилля
- Нековзка ручка
- Хром-ванадієво-молібденова сталь
- Наконечник: окислений
- Ручка: ізольована, багатокомпонентна, сертифікована VDE
Коментарі
- Цей продукт не призначений для продажу в США.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 40 г |
| Довжина кінчика | 100 мм |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розміри | (Д x Ш) 202 мм x 23 мм - |
| Сертифікат | МЭК 6090, DIN EN 60900 |
| Специфікація матеріалу | Хром-ванадієво-молібденова сталь, воронений наконечник |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| Ширина леза | 3 мм |
| стандарт EN | EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴


