
Шлицьова викрутка Wiha 320N SF 4.5x125 00824 VDE Ширина леза: 4.5 мм Довжина наконечника: 125 мм 6057844
837 ₴
- В наявності
- Код: 6057844
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Застосування: Для роботи з компонентами під напругою до 1000 В змінного струму.
- Конструкція: Високоякісні інструменти в практичній сумці для інструментів. Інструменти VDE із захисною ізоляцією 1000 В змінного струму, перевірені GS. Індивідуально перевірені на електробезпеку відповідно до IEC 60900:2012. Розміри сумки: приблизно 31 x 24 x 4 см.
- Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування.
- Наконечник: Високоякісна хромованадієво-молібденова сталь, загартована, оксидована. Захисна ізоляція, нанесена безпосередньо на наконечник.
- Стандарти: DIN ISO 2380. DIN ISO 8764. Виготовлено відповідно до IEC 60900:2012.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 60 |
| Довжина кінчика | 125 мм |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розміри | (Д x Ш x В) 236 x 23,50 x 2,82 мм - |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина вироби | 23,50 мм |
| діаметр ручки | 30 мм |
| стандарт DIN | DIN ISO 2380DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴
