
Плоска викрутка Wera 932 A 05018260001 Ширина леза: 3,5 мм Довжина наконечника: 80 мм 6057848
662 ₴
- В наявності
- Код: 6057848
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Викрутка Wera для закручування та відкручування гвинтів. З багатокомпонентною ручкою Kraftform для швидкої та дбайливої роботи. Kraftform Plus: тверді зони захоплення для високих робочих швидкостей, м'які зони захоплення для високого крутного моменту. З шестигранним лезом, виготовленим з високоякісного матеріалу для біт, що забезпечує передачу потужності без втрат. Твердий матеріал леза не розколюється та не ламається. Наконечник Wera Black Point та ретельний процес гартування гарантують тривалий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії та точну посадку. Шестигранний захист від перекочування забезпечує більший комфорт на робочому місці. З маркуванням ручки для легшого пошуку та сортування інструментів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Клинок з чорним кінцем.
Комплект поставки
- Робочий наконечник Black Point.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 161 мм |
| Довжина ручки | 81 мм |
| Застосунок | у майстерню |
| Сертифікат | DIN 5264-A ISO 2380 |
| Специфікація матеріалу | легована сталь |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| діаметр леза | 4 мм |
| стандарт DIN | DIN 5264-ADIN ISO 2380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴
