
Шлицева викрутка VDE Wiha Schlitz-Schraubendreher 4,0 мм SoftFinish-slimFix VDE1000V 35390 Ширина леза: 4 мм Довжина наконечника:
940 ₴
- В наявності
- Код: 6057850
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Викрутка Schlitz VDE
Характеристики продукту
- Вузький хвостовик
Опис
Конічний хвостовик та рівномірна й міцна захисна ізоляція дозволяють працювати з гвинтами або пружинними затискачами з глибшим кріпленням.
Характеристика
- Лезо виготовлене з високоякісної загартованої та окисленої хром-ванадієво-молібденової сталі
- Безпосередньо на лезі є вбудована захисна ізоляція
- Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування
- Дозволяє працювати на проводах під напругою (до 1000 В змінного струму).
Комплект поставки
- Лезо виготовлене з високоякісної, загартованої та полірованої хром-ванадієво-молібденової сталі • Міцна та рівномірна ізоляція леза • Ергономічна багатокомпонентна рукоятка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування • Дозволяє працювати на проводах під напругою (до 1000 В змінного струму).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,055 кг |
| Довжина виробу | 211 мм |
| Довжина ручки | 111 мм |
| Застосунок | VDE |
| Мoдель | Прямий |
| Маса | 55 кг/м |
| Сертифікат | DIN 7437/DIN 5264/DIN ISO 2380/IEC 60900:2004 |
| Специфікація матеріалу | Хромо-ванадієва молібденова сталь, наскрізне загартування, оксидована |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| стандарт DIN | DIN 7437DIN 5264DIN ISO 2380DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴


