
Шлицьова викрутка Knipex VDE 98 20 25, ширина леза: 2,5 мм, довжина наконечника: 75 мм 6057851
608 ₴
- В наявності
- Код: 6057851
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Викрутка VDE
Характеристики продукту
Опис
Ергономічно оптимізована двокомпонентна ручка для легкої та безпечної для рук передачі зусилля. Нековзне покриття. Хром-ванадієво-молібденова сталь.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ергономічно оптимізована двокомпонентна ручка для легкого та безпечного перенесення зусилля
- Нековзка ручка
- Хром-ванадієво-молібденова сталь
- Наконечник: окислений
- Ручка: ізольована, багатокомпонентна, сертифікована VDE
Коментарі
- Цей продукт не призначений для продажу в США.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 г |
| Довжина кінчика | 75 мм |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розміри | (Д x Ш) 177 мм x 24 мм - |
| Сертифікат | МЭК 6090, DIN EN 60900 |
| Специфікація матеріалу | Хром-ванадієво-молібденова сталь, воронений наконечник |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| Ширина леза | 2,5 мм |
| стандарт EN | EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴


