
2035 Мікрошвидкоріз 0,18 x 1,0 x 40 мм
Характеристики продукту
Опис
Викрутка Wera Micro для точних механічних гвинтових з'єднань. Опора для руки на поворотній кришці та розташована під нею ручка забезпечують ефективне затягування. Більше жодного трудомісткого захоплення. Вбудована м'яка зона забезпечує високу передачу крутного моменту та натяг. Точність вибору правильного кута під час інспекційних робіт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 2035 0,18 x 1,0 x 40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кінчика | 40 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Розміри ручки | 97 мм |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Товщина леза | 0,18 мм |
| Ширина леза | 1 мм |
| діаметр леза | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴


