
Плоска викрутка Wera 160 та 05006115001, ширина леза: 4 мм, довжина наконечника: 100 мм 6057861
765 ₴
- В наявності
- Код: 6057861
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ізольована шліцьова викрутка VDE, 0,8 x 4,0 x 100 мм
Характеристики продукту
Опис
Викрутка Wera з багатокомпонентною ручкою Kraftform Plus для швидкої та дбайливої роботи: тверді зони захоплення для високої робочої швидкості та м'які зони захоплення для високого крутного моменту. Регулярно перевіряється у водяній бані напругою 10 000 вольт для безпечної роботи за дозволеної напруги 1000 вольт. Шестигранний роликовий захист запобігає надокучливому скочуванню на робочому місці. Кінчик викруток Wera Lasertip мікроскопічно шорсткий лазерними променями. Цей шорсткий кінчик ідеально сидить у головці гвинта. Випадкове ковзання залишилося в минулому.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Конічне лезо
- Ручка: багатокомпонентна Kraftform із захистом від перекочування
- Лезо: ізольоване.
Комплект поставки
- Плоский робочий кінець • Ручка: Kraftform® із захистом від перекочування, багатокомпонентна • Хвостовик: ізольований.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 198 мм |
| Довжина ручки | 98 мм |
| Застосунок | VDE |
| Мoдель | Прямий |
| Маса | 52 кг/м |
| Сертифікат | DIN EN 60 900: 2004 |
| Специфікація матеріалу | легована сталь |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| діаметр леза | 7 мм |
| стандарт DIN | DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴



