
Шлицьова викрутка Knipex Slim 98 20 35 SL, довжина наконечника: 100 мм 6057870
1 160 ₴
- Під замовлення
- Код: 6057870
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Плоска викрутка Knipex Slim 98 20 35 SL
Характеристики продукту
- Зменшений діаметр хвостовика для кріплення гвинтів та пружинних елементів у глибоких отворах
- Відповідає вимогам VDE
- Ергономічно оптимізована двокомпонентна ручка для легкого та безпечного перенесення зусилля
- Нековзка ручка
- Хром-ванадієво-молібденова сталь
Опис
Зменшений діаметр хвостовика для кріплення гвинтів та пружинних елементів у глибоких отворах Ергономічно оптимізована двокомпонентна ручка для легкої та безпечної передачі зусилля Нековзне покриття Хром-ванадієво-молібденова сталь
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Цей продукт не призначений для продажу в США.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,042 кг |
| Довжина кінчика | 100 мм |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Ширина вироби | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴
