
Викрутка Wiha Kugelkopf-Schraubendreher Allen 3x100mm 6-edge Softfinish 26328 3 мм 6057906
850 ₴
- Під замовлення
- Код: 6057906
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Застосування: Для всіх гвинтів TORX®, до яких важко дістатися.
- Додатково: Кульова головка дозволяє працювати під кутом до 25°
- Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування.
- Наконечник: хромованадієва сталь, загартована, матово-хромована.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 40 |
| Довжина кінчика | 100 мм |
| Матеріал | Хромованадієва сталь |
| Розміри ручки | (Д x Ø) 100 x 23 мм |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка з кульовою головкою |
| Тип леза | Шестигранне лезо |
| Форма кінчика | внутрішній шестикутник |
| діаметр ручки | 23 мм |
| розмір ключа | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴
