
Викрутка шестигранна Wera 352 05022905001
Характеристики продукту
- Клинок з чорним кінцем
- Ручка Kraftform із захистом від перекочування
Опис
Викрутки Kraftform Plus дозволяють застосовувати високу потужність з мінімальними зусиллями та захищають вашу руку й передпліччя – навіть за тривалого навантаження. Ідеально підлаштовуючись під форму вашої руки, ручки Kraftform запобігають появі мозолів та натоптишів. Тверді матеріали ручки (чорні зони захоплення) забезпечують оптимальне захоплення без ризику «прилипання» шкіри до ручки. М’якіші «протиковзкі» зони (зелені) забезпечують передачу великих зусиль без втрат. Символ гвинта та розмір профілю ручки полегшують пошук викрутки в сумці для інструментів та на робочому місці. Шестигранна функція запобігання перекочуванню забезпечує більший комфорт на робочому місці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 352 SW 5/32"
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кінчика | 100 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Розмір | 5/32 дюйми (4 мм) |
| Розміри ручки | 98 мм |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка з кульовою головкою |
| Тип леза | Шестигранне лезо |
| Форма кінчика | внутрішній шестикутник |
| діаметр ручки | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴

