
Викрутка шестигранна Wera 2054 05118080001
Характеристики продукту
Опис
Викрутка Wera Micro для точних механічних гвинтових з'єднань. Рука лежить на обертовій гайці та, завдяки зоні швидкого повороту, розташованій під нею, забезпечує блискавично швидке затягування. Більше жодного трудомісткого захоплення інструменту. Вбудована м'яка зона забезпечує передачу високого крутного моменту під час відкручування та затягування. Точність вибору правильного кута під час контрольних робіт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Викрутка Wera Micro для точного механічного загвинчування: точне, потужне, швидке та ергономічно правильне загвинчування відповідно до тризонної концепції із зоною точності, зоною потужності та зоною швидкого обертання.
- Обертова гайка та зона швидкого зняття забезпечують блискавично швидке затягування. Більше жодних трудомістких маніпуляцій з інструментом. Зона потужності забезпечує передачу високого крутного моменту під час відкручування та затягування, без втрати контакту з гвинтом. Зона точності безпосередньо над лезом забезпечує користувачеві чудовий контроль над правильним кутом повороту під час регулювання.
Комплект поставки
- 2054 SW 3/32" x 60 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 19,6 г |
| Довжина кінчика | 60 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Розміри ручки | 97 мм |
| Специфікація | Hex Plus, nicromatt, наконечник Black Point |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | внутрішній шестикутник |
| діаметр ручки | 13 мм |
| розмір ключа | 3/32 дюйми (2,4 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴



