Характеристика
- Особливо підходить для роботи у вузьких місцях. Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування.
- Лезо: Високоякісна хром-ванадієво-молібденова сталь, загартована, матово-хромована. Лезо Wiha ChromTop® гарантує найвищу точність розмірів. Стандарти: DIN ISO 8764, рукоятка згідно з DIN 5268 - тип K.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,043 кг |
| Довжина кінчика | 25 мм |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розмір викрутки | PH 2 |
| Сертифікат | ДИН ИСО 8764 |
| Специфікація матеріалу | Хром-ванадієво-молібденова сталь найвищої якості, наскрізне загартування, матове хромування |
| Тип продукту | хрестова викрутка |
| діаметр ручки | 34 мм |
| стандарт DIN | ДИН ИСО 8764 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴

