
Електронна хрестова викрутка 2050 PH, PH 1 x 80 мм
Характеристики продукту
- PH 1
Опис
Високоякісна викрутка Wera Micro для точного механічного загвинчування. Рука лежить на обертовій гайці та зоні швидкого обертання під нею, що забезпечує блискавично швидке затягування. Більше жодного трудомісткого захоплення інструменту. Вбудована м'яка зона забезпечує передачу високого крутного моменту під час відкручування та затягування. Точність вибору правильного кута для контрольних робіт. Наконечник Wera Black Point забезпечує ідеальну посадку та оптимізований захист від корозії.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Чорна точка.
Комплект поставки
- З кінчиком Black Point
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,2365 кг |
| Довжина кінчика | 80 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Розмір викрутки | РН 1 |
| Розміри ручки | 97 x 13 мм (ДxØ) |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | хрестова головка Phillips |
| діаметр ручки | 13 мм |
| стандарт DIN | DIN ISO 8764-PH |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴


