
Ізольовані хрестові (PH) викрутки VDE
Характеристики продукту
- pH 0
- Ручка SoftFinish®
Опис
Конічний хвостовик та рівномірна й міцна захисна ізоляція дозволяють працювати з гвинтами або пружинними затискачами з глибшим кріпленням.
Характеристика
- Захисна ізоляція DIN EN 60900, ізоляція до 1000 В
- Сертифікат безпеки GS. Індивідуальна перевірка
- Лезо з хром-ванадієво-молібденової сталі, загартоване, поліроване, поліамідна ізоляція, нанесена безпосередньо на лезо
- Ручка SoftFinish®.
Комплект поставки
- Лезо виготовлене з високоякісної, загартованої та полірованої хром-ванадієво-молібденової сталі • Міцна та рівномірна ізоляція леза • Ергономічна багатокомпонентна рукоятка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування • Дозволяє працювати на проводах під напругою (до 1000 В змінного струму).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізольований | істинний |
| Ваги | 0,0296 кг |
| Довжина кінчика | 60 мм |
| Загальна довжина | 164 м |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розмір | ФН 0 |
| Сертифікат | VDE 0682 частина 201, ICE 900 |
| Специфікація матеріалу | загартований оксидований |
| Тип продукту | хрестова викрутка |
| діаметр ручки | 23 мм |
| стандарт DIN | DIN ISO 8764DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴


