
Викрутка майстерня Wiha 311SF PH 1x80 00756
Характеристики продукту
Опис
Лезо виготовлене з високоякісної, загартованої та полірованої хром-ванадієво-молібденової сталі, матовий хромований наконечник Wiha ChromTop®
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кінчика | 80 мм |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розмір викрутки | РН 1 |
| Сертифікат | ИСО 8764 |
| Специфікація матеріалу | Хромо-ванадієва сталь із молібденовим загартуванням, матове хромування |
| Тип продукту | хрестова викрутка |
| висота продукту | 3,00 мм |
| діаметр ручки | 30 мм |
| стандарт DIN | ДИН ИСО 8764 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴


