
Викрутка хрестова Bernstein Tools for Electronics 4-621 Phillips PH 000 6057964
850 ₴
- Під замовлення
- Код: 6057964
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Ергономічна, тонка ручка з чорного струмопровідного пластику. Обертова центрувальна головка забезпечує точну роботу без втоми.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Викрутка KS, розмір 000, з розсіювальною ручкою та поворотною центруючою головкою, довжина леза 50 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,018 кг |
| Довжина кінчика | 60 мм |
| Матеріал | Хромованадієва сталь |
| Розмір викрутки | PH 000 |
| Специфікація матеріалу | хромований, загартований, фосфатований |
| Тип продукту | хрестова викрутка |
| Ширина вироби | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴
