
Викрутка хрестова Wiha 311 00759
Характеристики продукту
Опис
Лезо виготовлене з високоякісної, загартованої та полірованої хром-ванадієво-молібденової сталі, матовий хромований наконечник Wiha ChromTop®
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 |
| Довжина виробу | 218 мм |
| Довжина ручки | 118 мм |
| Застосунок | у майстерню |
| Розміри | (Д x Ш x В) 218 x 21,80 x 3,60 мм |
| Сертифікат | ИСО 8764 |
| Специфікація матеріалу | Хромо-ванадієва сталь із молібденовим загартуванням, матове хромування |
| Тип продукту | хрестова викрутка |
| Ширина вироби | 21,80 мм |
| діаметр леза | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴


