
Ящик для інструментів Bosch Professional L-Boxx Micro 1600A025A2 (Д x Ш x В) 106 x 259 x 42 мм 6058201
731 ₴
- В наявності
- Код: 6058201
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Легка, повністю прозора та незнищенна асортиментна коробка з гнучкими роздільниками до 8 відділень
- Можна прикріпити до обох зовнішніх боків XL-BOXX
- Простий механізм фіксації для надійного штабелювання кількох коробок.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 200 г |
| Внутрішня глибина | 91 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг кг |
| Розміри | (Д x Ш x В) 106 x 259 x 42 мм |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
| Ширина вироби | 259 мм |
| висота продукту | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴
