
Кабельні стяжки HellermannTyton T18I-PA66HS-BK 111-02358, 145 мм, PA66HS, 100 шт. 6058333
1 070 ₴
- Під замовлення
- Код: 6058333
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

HellermannTyton Кабельні стяжки Hellermann Tyton 111-02358, поліамідні, чорні, 100 шт.
Характеристики продукту
- Кабельні стяжки
Додаткова інформація:
Опис
Hellermann Tyton 111-02358. Матеріал: Поліамід, Колір виробу: Чорний, Максимальний діаметр палітурки: 3,5 см. Довжина: 14,5 см, ширина: 2,5 мм, висота: 1,2 мм. Кількість в упаковці: 100 штук
Коментарі
Продукт призначений для підприємців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідає RoHS | Да |
| Довжина кабельного стяжки | 145 мм |
| Максимальний діаметр пучка | 35 мм |
| Модель із каталогу виробника | Т18И-ПА66ХС-БК |
| Мінімальна температура | -40 °С |
| Прорізування зубів | внутрішній |
| Технічні характеристики кабельних стяжок | термостабілізація |
| Ширина кабельної стяжки | 2,50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴
