
Гумовий з'єднувач

Характеристики продукту
- З'єднувач із суцільної гуми із захисним ковпачком із символом молотка
- посилені версії для інтенсивного використання на будівельних майданчиках
- IP44: захист від сторонніх предметів та бризок води
- 230 В, 16 А
- для підключення кабелів з поперечним перерізом макс. 1,5 мм²
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Версія плагіну | простий |
| Довжина виробу | 11 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | тверда гума |
| Розміри | (Д x Ш x В) 11 x 6 x 6 см - |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Роз'єм |
| Ширина вироби | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴






