
Ультраефективні вбудовані точкові світильники з діамантовим огранюванням, 2-го покоління, 2 Вт, 80 см, 4000K, 310 люмен, білий колір

Характеристики продукту
- Потужність = 2 Вт Загальний світловий потік = 310 лм Колірна температура (Кельвін) = 4000 K білий

Опис
Цей вбудований прожектор вражає своїм елегантним дизайном та світлом без відблисків. Оснащений надефективним енергоспоживанням класу B, ви економите енергію, а отже, і гроші. Завдяки надзвичайно довгому терміну служби – 50 000 годин, потрібно рідше замінювати чи утилізувати світильник.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Надзвичайно ефективний світильник downlight 2-го покоління
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,08 кг |
| Волість | 2 дюйми |
| Діаметр виробу | 800 мм |
| Загальний світловий потік | 310 лм |
| Клас захисту | II |
| Колірна гама | 4000 К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Монтажний діаметр | 80 мм |
| Розміри | (Ø) 800 мм |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Вбудована лампа |
| Форма | Круглий |
| Ширина встановлення | 0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴









