
Світлодіодний нічник OSRAM HOMELIGHTING Lunetta Sunset 840 White 4099854530715 0.65 Вт білий 6058385
913 ₴
- В наявності
- Код: 6058385
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 0,65 Вт
- Загальний світловий потік = 15 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- холодний білий

Опис
Нічник, що підключається до розетки, з сенсорним регулюванням яскравості. Характеристики виробу: Вбудований датчик день/ніч. Інтенсивність світла можна вибрати за допомогою сенсорного вимикача. Переваги виробу: Підключи та працюй завдяки вилці ЄС. Привабливий та функціональний дизайн. Вмикання та регулювання яскравості у три кроки за допомогою сенсорного датчика в цоколі лампи. Приємне, тепле біле світло. Призначення: Дитячі кімнати. Тільки для внутрішнього освітлення. Нічник. Інструкції з безпеки: Цей пристрій не є іграшкою, і його не слід залишати без нагляду або використовувати дітям. Не підходить для побутового освітлення.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
Цей пристрій не є іграшкою, і його не слід залишати в руках дітей або використовувати без нагляду. Він не підходить для побутового освітлення.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 46,00 г |
| Діаметр виробу | 75,00 мм |
| Клас захисту | II |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Матеріал | Пластик |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Цвет светодиода | холодний білий |
| висота продукту | 75,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴




