
Вбудований світлодіодний світильник для ванної кімнати LEDVANCE RECESS TWISTLOCK GU10 4058075573017 LED GU10 4.5 Вт нікель 350 лм
736 ₴
- В наявності
- Код: 6058398
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

ВБУДОВАНИЙ СВІТИЛЬНИК TWISTLOCK GU10 ADJ 4.3W 2700K глянцевий нікель
Характеристики продукту
- Потужність = 4,5 Вт
- Загальний світловий потік = 350 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Вбудований стельовий світильник з лампою GU10 у комплекті та системою поворотного замка. Лампа GU10 в комплекті. Матеріал корпусу: метал. Монтажна глибина: 150 мм + монтажний діаметр: 75 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Лампа GU10 в комплекті
- Матеріал корпусу: метал
- Лампа Osram у комплекті
- Система блокування керма
- Керований
- Застосування всередині приміщень
- Коридори, входи, сходи, вітальні, підвали, спальні, кухні
- Повний комплект аксесуарів для монтажу та підключення в комплекті
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 170 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 4,5 Вт |
| Глибина монтажу | 150 мм |
| Діаметр виробу | 89 мм |
| Загальний світловий потік | 350 лм |
| Клас захисту | I |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Монтажний діаметр | 75 мм |
| Розміри | (Ø x В) 89 мм x 112 мм |
| Світловий потік (люмен) | 350 лм |
| Тип продукту | Вбудований світлодіодний світильник для ванної кімнати |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴
