
Вбудований світлодіодний світильник для ванної кімнати LEDVANCE RECESS TWISTLOCK GU10 4058075572997 LED GU10 4.5 Вт білий 350 лм
658 ₴
- В наявності
- Код: 6058399
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

ВБУДОВАНИЙ СВІТИЛЬНИК TWISTLOCK GU10 ADJ 4.3W 2700K Білий
Характеристики продукту
- Потужність = 4,5 Вт
- Загальний світловий потік = 350 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Вбудований стельовий світильник з лампою GU10 у комплекті та системою Twistlock. Характеристики виробу: Лампа GU10 у комплекті. Матеріал корпусу: метал. Переваги виробу: Лампа Osram у комплекті. Система Twistlock. Керований. Галузі застосування: Застосування всередині приміщень. Коридори, входи, сходові клітки, вітальні, підвали, спальні, кухні. Технічне обладнання: Повний комплект аксесуарів для монтажу та підключення у комплекті. Глибина монтажу: 150 мм + монтажний діаметр: 75 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Керований
- Застосування всередині приміщень
- Коридори, входи, сходи, вітальні, підвали, спальні, кухні
- Повний комплект аксесуарів для монтажу та підключення в комплекті
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 170 г |
| Волість | 4,5 Вт |
| Глибина монтажу | 150 мм |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 89 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 36° |
| Монтажний діаметр | 75 мм |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | ГУ10 |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴
