
Галогенна лампа Xavax 80 мм 230 В E14 25 ТІВ EEK G (A - G) теплий білий колір Трубчаста 1 шт. 6058429
860 ₴
- Під замовлення
- Код: 6058429
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Галогенна лампа-витяжка, 25 Вт, трубчаста, прозора, E14

Характеристики продукту
- Стійкий до вібрації
- Оптимальне розсіювання світла
Опис
Спеціальна галогенна лампа для витяжок, плоских витяжок, димохідних витяжок тощо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Галогенна лампа для витяжки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 100 |
| Волість | 25 Вт |
| Діаметр виробу | 26 мм |
| Загальний світловий потік | 260 лм |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут поширення світла | 360° |
| Попит на енергію | 25 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴

