
Екологічна галогенна лампа OSRAM HOMELIGHTING 64690 80 Вт 230 В R7S 10XBLI1 OSRAM R7s 80 Вт = 100 Вт 1400 лм теплий білий 230 В
589 ₴
- В наявності
- Код: 6058432
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Галогенна лампа OSRAM HOMELIGHTING 80 Вт теплого білого кольору з екологічно чистою енергією EEK: G (A - G) Регулювання інтенсивності світла у формі стрижня
Характеристики продукту
- Еквівалент ламп розжарювання потужністю 100 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,010000 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 78 мм |
| Діаметр виробу | 12 мм |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колірна температура (Кельвін) | 2900 К |
| Розміри | (Ø x Д) 12 мм x 78 мм |
| Світловий потік (люмен) | 1400 лм |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | регулювання інтенсивності освітлення |
| Тривалість життя (приблизно) | 2000 годин |
| УФ-фільтр | Да |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴
