
Екологічна галогенна лампа OSRAM HOMELIGHTING Halopin Eco Superstar 20W G9 BLI2 G9 20 Вт = 25 Вт 235 лм теплий білий 230 В 6058434
696 ₴
- В наявності
- Код: 6058434
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Галогенна лампа OSRAM HOMELIGHTING 20 Вт екологічно чиста, теплий білий колір EEK: G (A - G) Регулювання інтенсивності світла з штифтовим патроном

Характеристики продукту
- Потужність = 20 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 235 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,9 г |
| Вміст | 2 шт. |
| Довжина виробу | 43 мм |
| Діаметр виробу | 14 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 25 Вт |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 80% |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Розміри | (Ø x Д) 14 мм x 43 мм |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | регулювання інтенсивності освітлення |
| Тривалість життя (приблизно) | 2000 годин |
| Форма цибулини | Штифтове гніздо |
| Час запалювання | 0.00 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴

