
Світлодіодна трубка G13 24 Вт холодний білий EEK: E (A - G) T8

Характеристики продукту
- Потужність = 24 Вт
- Загальний світловий потік = 3000 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 6500 K
- холодний білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,19 кг |
| Довжина виробу | 28 мм |
| Колір | Білий |
| Колірна температура (Кельвін) | 6500 К |
| Кут випромінювання | 160° |
| Максимальний світловий колір | 6500 К |
| Мінімальний світловий колір | 6500 К |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Г13 |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип | Т8 |
| Цвет светодиода | холодний білий |
| висота продукту | 1500 мм |
| диапазон мощности | 20 Вт — 39,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


