
Світлодіодна трубка G13 16,5 Вт холодний білий EEK: F (A - G)

Характеристики продукту
- Потужність = 16,5 Вт
- Загальний світловий потік = 1700 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- холодний білий

Опис
Сучасні світлодіодні люмінесцентні лампи можна використовувати по-різному в багатьох житлових приміщеннях і є чудовою заміною звичайним люмінесцентним лампам.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 16,5 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 28 мм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колірна гама | 4000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 18 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x В) 28 мм x 120 см |
| Світловий потік (люмен) | 2000 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | світлодіодна трубка |
| Тривалість життя (приблизно) | 25 000 годин |
| Форма лампи | Т8 |
| Цвет светодиода | холодний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴








