
Енергозберігаюча лампа OSRAM HOMELIGHTING 2G11 55 Вт теплий білий EEK: G (A - G)
Характеристики продукту
- Термін служби (прибл.) 20000 год
- Тип баласту електронний баласт, звичайний баласт
- регулювання інтенсивності освітлення
Комплект поставки
- 1 шт.
- Лампа
Коментарі
- Утилізація ртутіЩо робити, коли лампочка розбилася? Як її утилізувати екологічно безпечним способом?
Наразі немає жодних доказів будь-якого шкідливого впливу енергозберігаючих лампочок на здоров'я.- ні через електромагнітні поля, ні через колір світла чи «мерехтіння».
Єдиний спосіб контактувати зі шкідливою ртуттю – це розбити енергозберігаючу лампочку. Щоб мінімізувати вплив ртуті в цьому випадку, дотримуйтесь цих рекомендацій:
Будьте обережні, щоб не порізатися об розбите скло!
Обережно зіберіть розбиті шматочки вологим паперовим рушником, щільно упакуйте їх у поліетиленовий пакет або банку та щільно закрийте.
Уникайте контакту зі шкірою, потім провітріть приміщення протягом щонайменше 20-30 хвилин!
Не використовуйте пилосос!
Зламані та несправні лампочки необхідно утилізувати відповідно до правил!
Газорозрядні лампи включають: енергозберігаючі лампи, люмінесцентні трубки, компактні люмінесцентні лампи – з вбудованим баластом або без нього (CFL, CFL-i), світлодіодні лампи, які можна використовувати у стандартних патронах (наприклад, модифіковані, світлодіодні трубки), газорозрядні лампи високого тиску, натрієві лампи низького тиску.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 4800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 120 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 538 мм |
| Діаметр виробу | 17,5 мм |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колірне кодування | 830 |
| Попит на енергію | 58 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 17,5 мм x 538 мм — |
| Стан | Нове |
| Тип баласта | електронний баластзвичайний баласт |
| Тривалість життя (приблизно) | 20 000 годин |
| Форма | Трубчастий |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴

