
Müller-Licht 401129 LED G9 4 Вт теплий білий цоколь
Характеристики продукту
- Потужність = 4 Вт
- Загальний світловий потік = 540 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Високовольтні штифтові цоколі MÜLLER-LICHT G9 підходять для широкого спектру застосувань у вашому домі! Чи то у вітальні, кабінеті, спальні, кухні чи ванній кімнаті, цей виріб ідеально підійде будь-де. Насолоджуйтесь теплою атмосферою, створеною теплим білим світлом, і дозвольте своїм кімнатам сяяти особливо високою інтенсивністю світла. Завдяки надзвичайно низькому споживанню енергії та тривалому терміну служби, цей штифтовий цоколь є благословенням не лише для вашого гаманця, але й для навколишнього середовища.
Насолоджуйтесь затишним теплим білим освітленням (2700K), ідеальним для відпочинку.
Насолоджуйтесь сліпучими та реалістичними кольорами.
Створіть сяючі акценти за допомогою цієї яскравої основи для ручки.
Заощаджуйте енергію за допомогою найновіших світлодіодних технологій та ефективно освітлюйте свої кімнати.
Скористайтеся винятково тривалим часом роботи та насолоджуйтесь довговічним освітленням без частої заміни.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Насолоджуйтесь затишним теплим білим освітленням (2700K), ідеальним для відпочинку.
Насолоджуйтесь сліпучими та реалістичними кольорами.
Створіть сяючі акценти за допомогою цієї яскравої основи для ручки.
Заощаджуйте енергію за допомогою найновіших світлодіодних технологій та ефективно освітлюйте свої кімнати.
Скористайтеся винятково тривалим часом роботи та насолоджуйтесь довговічним освітленням без частої заміни.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Розміри | (Ø x В) 18,5 мм x 60 мм - |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | без затемнення |
| Тривалість життя (приблизно) | 20 000 годин |
| Форма лампи | G9 |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| висота продукту | 60 мм |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

