
Світлодіодна лампа Sygonix SY-4893258 GU5.3 3.4 Вт = 35 Вт 345 лм теплий білий 3 шт. 6058462
731 ₴
- В наявності
- Код: 6058462
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодна лампа BASETECH LED GU5.3 4.5W=35W

Характеристики продукту
- Теплий білий світлодіодний діод. Термін служби приблизно 15 000 годин. Матеріал: скло. Світильник: MR16.
Комплект поставки
- 3 світлодіодні лампочки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 108 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 3 шт. |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 36° |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Попит на енергію | 4 кВтч/1000 |
| Постійність кольору (SDCM) | 5 |
| робоча напруга | 12 В |
| Ручка | ГУ5.3 |
| Стан | Нове |
| Форма лампи | МР16 |
| висота продукту | 44 мм |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴


