
LightMe LM85194 LED E-27 8,8 Вт = 66 Вт RGBW форма груша
Характеристики продукту
- УВІМК.
- Термін служби (приблизно): 25000 год
- Зміна кольору
- Пульт дистанційного керування в комплекті
Опис
Світлодіодні лампи Varilux® забезпечують оптимальне освітлення для будь-якої нагоди. RGB/W означає, що тепле біле світло лампи (W) випромінюється окремими білими світлодіодами. Це гарантує високоякісне освітлення приміщення. Червоний, зелений та синій світлодіоди (RGB) призначені виключно для створення кольорових ефектів.
Різні функції можна перемикати за допомогою пульта дистанційного керування (входить до комплекту):
Теплий білий колір світла для загального освітлення
Поступове затемнення
· Вибір з 15 різних кольорів
Можливість активації різних сценаріїв (миготіння, чергування або ручна зміна кольору)
Різні функції можна перемикати за допомогою пульта дистанційного керування (входить до комплекту):
Теплий білий колір світла для загального освітлення
Поступове затемнення
· Вибір з 15 різних кольорів
Можливість активації різних сценаріїв (миготіння, чергування або ручна зміна кольору)
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 810 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 108 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 60 Вт — 74,9 Вт |
| Довжина виробу | 114 мм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Коефіцієнт потужності | 0,50 |
| Колірна гама | 2700 К |
| Кут поширення світла | 280° |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 9 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 60 мм x 114 мм |
| Світловий потік (люмен) | 900 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 25 000 годин |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 7,5 Вт — 9,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴

