
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075433083 GU4 3,2 Вт = 20 Вт 184 лм теплий білий 1 шт. 6058468
963 ₴
- В наявності
- Код: 6058468
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075433083 LED GU4 3.2 Вт = 20 Вт теплий білий Точковий світильник
Характеристики продукту
- Потужність=3,2 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Низьковольтні світлодіодні рефлекторні лампи MR11 з модернізованим патроном. Характеристики продукту: Професійна світлодіодна альтернатива галогенним лампам MR11. Лампи без ртуті з регульованою яскравістю. Переваги продукту: Низьке енергоспоживання. Легка заміна лампи завдяки компактній конструкції та цоколю GU4. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Дуже хороша кольоропередача (Ra ≥ 90). Галузі застосування: вітрини та магазини, музеї, галереї, готельний бізнес, вітальні. Як точкові світильники для позначення коридорів, дверей, сходів тощо. Для зовнішнього використання лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 21 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 35 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 20 Вт |
| Колірне кодування | 927 |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 4 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 12 В |
| Ручка | ГУ4 |
| Стан | Нове |
| Форма цибулини | У формі відбивача |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴
