
Світлодіодна лампа Philips LED 30724700 GU5.3 5.8 Вт теплий білий
Характеристики продукту
- Потужність = 5,8 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Замініть старі галогенні лампи на низьковольтні рефлекторні лампи та почніть заощаджувати гроші. Завдяки компактному розміру, Philips Master LEDspot Value MR16 є ідеальною заміною галогенних рефлекторних ламп і споживає до 80% менше енергії.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 450 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,050000 кг |
| Довжина виробу | 46 мм |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Коефіцієнт потужності | 0,7 |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 60° |
| Попит на енергію | 7 кВтч/1000 |
| Ручка | ГУ5.3 |
| Сила світла (кіндела) | 600 кд |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 25 000 годин |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| Час освітлення до 60% | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴

