
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075449800 G4 1,5 Вт = 20 Вт 200 лм теплий білий 2 шт. 6058471
913 ₴
- В наявності
- Код: 6058471
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075449800 LED G4 1.5 Вт = 20 Вт теплий білий колір Форма відбивача

Характеристики продукту
- Потужність = 1,5 Вт
- Загальний світловий потік = 200 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Низьковольтні світлодіодні лампи на 12 В з модернізованим патроном. Характеристики продукту: Сумісний з багатьма комерційно доступними електронними баластами (див. також "список сумісності"). Альтернатива низьковольтним лампам. Цоколь: G4, GY6.35. Переваги продукту: Можна використовувати з постійною та змінною напругою. Гарна всеспрямована якість випромінювання. Ідеально підходить для декоративного та вільного використання. Тривалий термін служби до 50 000 годин. Галузі застосування: Декоративне використання. Атмосферне освітлення акцентів у вітальнях та підвалах. Зовнішнє використання лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтеграція з хмарою даних | Немає підтримки хмари |
| Ваги | 2,5 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 10 Вт — 24,9 Вт |
| Довжина виробу | 33 мм |
| Колірна гама | 2700 - 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Максимальний світловий колір | 2700 К |
| Мінімальний світловий колір | 2700 К |
| Розміри | (Ø x В) 12 мм x 36 мм |
| Світловий потік (люмен) | 200 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма лампи | Г4 |
| висота продукту | 36 мм |
| диапазон мощности | 0 Вт — 2,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴




