
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075449831 G9 1.9 Вт = 20 Вт 200 лм теплий білий 2 шт. 6058472
931 ₴
- В наявності
- Код: 6058472
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075449831 LED G9 1.9 Вт = 20 Вт теплий білий колір Форма відбивача
Характеристики продукту
- Потужність = 1,9 Вт
- Загальний світловий потік = 200 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні лампи з цоколем G9 для модернізації. Характеристики продукту: Світлодіодна альтернатива звичайним високовольтним лампам. Гарна якість світла; Індекс передачі кольору Ra: ? 80; постійна колірна точка. Переваги продукту: Гарне кругове випромінювання світла. Тривалий термін служби до 15 000 годин. Ідеально підходить для декоративного та негорючого використання. Галузі застосування: Для атмосферного освітлення акцентів у вітальнях та залах для заходів. Магазини, готелі та ресторани. Зовнішнє використання лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтеграція з хмарою даних | Немає підтримки хмари |
| Ваги | 50 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 10 Вт — 24,9 Вт |
| Довжина виробу | 46 мм |
| Колірна гама | 2700 - 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Максимальний світловий колір | 2700 К |
| Мінімальний світловий колір | 2700 К |
| Розміри | (Ø x В) 14 мм x 46 мм |
| Світловий потік (люмен) | 200 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма лампи | G9 |
| висота продукту | 46 мм |
| диапазон мощности | 0 Вт — 2,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931 ₴
