
Світлодіодна лампа Philips LED 77371700 GX53 5,5 Вт = 40 Вт 500 лм теплий білий 1 шт. 6058473
913 ₴
- В наявності
- Код: 6058473
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 77371700 LED GX53 5.5 Вт = 40 Вт теплий білий

Характеристики продукту
- Потужність = 5,5 Вт
- Загальний світловий потік = 500,00 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристика
- Тепле біле світло (2700 K), як у традиційних ламп розжарювання/галогенних ламп
- гарний дизайн та висока якість - підходить для всіх ламп з цоколем GX53
- найсучасніша світлодіодна технологія - дуже довгий термін служби до 15 років
- низьке енергоспоживання – економія енергії до 90% порівняно зі звичайними лампочками
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 лампа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,03 кг |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 7,5 см |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 40 Вт |
| Загальний світловий потік | 500,00 лм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колір | Білий |
| Колірне кодування | 827 |
| Розміри | (Ø x Д) 7,5 см x 2,5 см — |
| Світловий потік (люмен) | 500 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴



