
OSRAM HOMELIGHTING 4058075819535 Світлодіодна лампа E-27 6,5 Вт = 60 Вт біла, грушоподібна

Характеристики продукту
- Потужність = 6,5 Вт
- Загальний світловий потік = 806 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий

Опис
Світлодіодні лампи, класична форма колби. Професійні світлодіодні лампи, підключаються до мережі. Не регулюються яскравістю. Цоколь: E27, B22d. Лампи без ртуті. Переваги продукту: Дуже низьке енергоспоживання. Стійкість до ударів та вібрації завдяки світлодіодній технології. Відсутність ультрафіолетових та інфрачервоних компонентів у світловому промені. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Легка заміна стандартних лампочок. Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом). Галузі застосування: Домашнє використання. Загальне освітлення. Використовуйте лише на вулиці з відповідним розсіяним освітленням.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Низьке споживання енергії
- Стійкість до ударів та вібрацій завдяки світлодіодній технології
- У світловому промені відсутні ультрафіолетові та інфрачервоні компоненти
- Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання
- Легка заміна стандартних лампочок
- Менше виділення тепла (порівняно зі стандартним еталонним продуктом)
- Професійні світлодіодні лампи, підключені до мережі
- Не регулюється яскравість!
- Цоколь: E27, B22d
- Безртутні лампи
- Домашні програми
- Загальне освітлення
- Використовуйте на відкритому повітрі лише за умови достатнього розсіяного освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 31 г |
| Вміст | 3 шт. |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 60 Вт |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колір | Прозорий |
| Колірне кодування | 840 |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Попит на енергію | 7,00 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x В) 60 мм x 60 мм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 10000 годин |
| Форма лампи | А60 |
| висота продукту | 60 мм |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴










