
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075448100 E-27 11 Вт = 100 Вт 1521 лм біла 1 шт. 6058475
913 ₴
- В наявності
- Код: 6058475
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075448100 LED E-27 11 Вт = 100 Вт білий грушоподібний
Характеристики продукту
- Потужність = 11 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Опис
Світлодіодні лампи з регульованою яскравістю у класичній формі колби. Дуже низьке енергоспоживання. Відсутність ультрафіолетових або ближніх інфрачервоних компонентів у світловому промені. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Проста заміна стандартних лампочок. Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом). Дизайн, розміри та світловий потік порівнянні з галогенною лампою. Застосування: Ідеально підходить для декоративних світильників. Побутове використання. Загальне освітлення. Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний ступінь захисту IP65).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Термін служби: до 15 000 годин
- Скляна лампа
- Гарна якість світла; індекс передачі кольору Ra: ? 80; постійна колірна точка
- Лампи з інноваційною світлодіодною технологією "filament"
- Низьке споживання енергії
- Відсутність ультрафіолетових або ближніх інфрачервоних компонентів у світловому промені
- Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання
- Легка заміна стандартних лампочок
- Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом)
- Дизайн, розміри, світловий потік, порівнянний з галогенною лампою
- Ідеально підходить для декоративних інсталяцій
- Домашні програми
- загальне освітлення
- Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний клас захисту IP65)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1521 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 31 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 105 мм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Колір | прозорий (матовий) |
| Колірне кодування | 840 |
| Кут випромінювання | 300° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 52 мА |
| Технічні характеристики ламп | регулювання інтенсивності освітлення |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 10 Вт - 19,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴
