
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4099854023163 E-27 19 Вт = 150 Вт холодний білий 1 шт. 6058476
904 ₴
- В наявності
- Код: 6058476
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4099854023163 LED E-27 19 Вт = 150 Вт холодний білий колір Відбивач

Характеристики продукту
- Потужність = 19 Вт
- Загальний світловий потік = 2452 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 6500 K
- холодний білий

Опис
Світлодіодні лампи, класична форма колби
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Світлодіодні лампи, класична форма колби
- Світлодіодна альтернатива звичайним лампам
- Безртутні лампи
- Низьке споживання енергії
- Легка заміна класичних ламп завдяки компактному дизайну
- Миттєві 100 люменів, без часу на прогрів
- Домашні програми
- загальне освітлення
- Тільки для зовнішнього використання за умови відповідного зовнішнього освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 60 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 100 Вт |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 150 Вт |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Загальний світловий потік | 2452 лм |
| Колір | Білий |
| Колірна температура (Кельвін) | 6500 К |
| Кут випромінювання | 180 ° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Попит на енергію | 19,00 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x В) 68 мм x 68 мм |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 68 мм |
| диапазон мощности | 10 Вт - 19,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 904 ₴



