
Світлодіодна лампа Philips LED 871951436146100 E14 6,5 Вт = 60 Вт 806,00 лм теплий білий 1 шт. 6058477
913 ₴
- В наявності
- Код: 6058477
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 871951436146100 LED E14 6,5 Вт = 60 Вт теплий білий стрижнеподібний

Характеристики продукту
- Потужність = 6,5 Вт
- Загальний світловий потік = 806,00 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Світлодіодні лампи Philips пропонують гарне тепле біле світло, надзвичайно довгий термін служби та миттєву значну економію енергії. Завдяки своєму елегантному дизайну ця лампа є ідеальною заміною традиційним матовим лампам розжарювання.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Високоякісний світлодіодний світильник, виготовлений з високоякісних матеріалів
- Дуже низьке споживання енергії – економія енергії до 80%
- Високий індекс передачі кольору для яскравих кольорів та винятково теплого світлового ефекту
- підходить для використання в холодильниках та кухонних витяжках
Комплект поставки
- Ліхтарик Philips Classic LED T25
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 806 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 60 Вт — 74,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 25 мм |
| Загальний світловий потік | 806,00 лм |
| Колірна гама | 2700 К (мін) |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кількість перемикачів | 20000 |
| Розміри | (Ø x Д) 25 мм x 90 мм |
| Світловий потік (люмен) | 806,00 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Стрижнеподібний |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴





