
Світлодіодна лампа LightMe LM85915 GU5.3 4.9 Вт = 35 Вт 345 лм теплий білий 3 шт. 6058480
1 070 ₴
- Під замовлення
- Код: 6058480
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодна лампа LightMe LM85915 GU5.3 4.9 Вт = 35 Вт теплий білий
Характеристики продукту
- Потужність = 4,9 Вт
- Загальний світловий потік = 345 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Комплект поставки
- Комплект із 3 світлодіодів MR16
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Волість | 4,9 Вт |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Діаметр виробу | 50 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 35 Вт |
| Колір | Срібло |
| Колірне кодування | 830 |
| Кількість перемикачів | 40000 |
| Розміри | (Ø x В) 50 мм x 45 мм |
| Світловий потік (люмен) | 345 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴
