
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075558045 G23 4 Вт = 9 Вт 550 лм холодний білий 1 шт. 6058481
862 ₴
- В наявності
- Код: 6058481
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075558045 LED G23 4 Вт = 9 Вт холодний білий

Характеристики продукту
- Потужність = 4 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- холодний білий
Опис
Високоякісне та потужне змінне світлодіодне джерело світла. Легша, швидша та безпечніша заміна лампи.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,040000 кг |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 0 Вт — 9,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 32 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 9 Вт |
| Колірне кодування | 840 |
| Кут випромінювання | 130° |
| Кількість перемикачів | 200000 |
| Максимальна температура | +45 °С |
| Розміри | (Ø x Д) 32 мм x 165 мм |
| Світловий потік (люмен) | 550 лм |
| Стан | Нове |
| Тип баласта | звичайний баласт |
| Тривалість життя (приблизно) | 30000 годин |
| Цвет светодиода | холодний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862 ₴

